Kurzy a kategórie » Deti plavci
  • Deti plavci

    Trvanie tréningu 60 min.

Účastníci v tejto najvyššej výkonnostnej kategórii majú pevný základ v plaveckých zručnostiach a sú pripravení zdokonaliť sa vo vode ešte viac, nielen po technickej, ale aj po kondičnej stránke.

Naša definícia plavca zahŕňa schopnosť ovládať minimálne tri plavecké štýly - kraul, znak a prsia. Plavci sú schopní súvisle preplávať týmito spôsobmi vzdialenosť minimálne 100 metrov a viac. Takmer dokonale ovládajú štartový skok.

Tréningy sú tu zamerané na zlepšenie techniky a efektivity. Spolu s našimi skúsenými trénermi budú plavci pracovať na odstránení akýchkoľvek technických nedostatkov pri jednotlivých plaveckých štýloch. Súčasťou tréningu je aj posilňovanie telesnej kondície, či už ide o zvyšovanie sily, rýchlosti alebo vytrvalosti. Naši zverenci v tejto fáze získavajú nové schopnosti, ako je plávanie štýlom motýlik, ktorý predstavuje výzvu aj pre skúsených plavcov. Okrem toho pracujú aj na zdokonalení plaveckých obrátok pri jednotlivých štýloch, čo v bazéne prispieva k ich plynulosti a rýchlosti.

Dajte svojmu tínedžerovi príležitosť prejaviť svoj potenciál v našej kategórii Plavci. Kontaktujte nás a zistite viac o tom, ako naše tréningy môžu posunúť plavecké zručnosti Vášho dieťaťa na najvyššiu úroveň.

Túto kategóriu ponúkame na prevádzke

Vyberte termín

Letný kurz

Prosím vyplňte meno dieťaťa aj s diakritikou (vystavenie diplomu).

Vyberte termín

Letný kurz

Prosím vyplňte meno dieťaťa aj s diakritikou (vystavenie diplomu).

Sledujte nás aj na Facebooku, kde vždy nájdete najčerstvejšie informácie, foto a videodokumentáciu.