Kurzy a kategórie » Dospelí pokročilí
  • Dospelí pokročilí

    Trvanie tréningu 60 min.

Vítame Vás v kategórii určenej pre dospelých plavcov na pokročilej úrovni. Je určená pre klientov nad 15 rokov s bohatými skúsenosťami v plaveckom bazéne. Ak ovládate minimálne tri plavecké štýly - kraul, znak a prsia, súvisle preplávate aspoň 100 metrov každým z nich, nerobí Vám problém štartový skok a máte záujem tiež pracovať na plaveckom štýle motýlik, ste tu správne.

Kurz v tejto kategórii je venovaný ďalšiemu zdokonaľovaniu techník a zvyšovaniu telesnej kondície, podľa individuálnych potrieb klientov. Je pre sebavedomých plavcov, ktorí majú vo vode všetko pod kontrolou, no majú chuť sa neustále udržovať v dobrej telesnej kondícii a ďalej sa zlepšovať.

Spolu s našimi skúsenými trénermi tu pracujeme na odstránení drobných nedostatkov v technike, ktoré môžu ešte vyšperkovať Vašu plaveckú výkonnosť a celkový pocit z vynaloženého úsilia. Okrem toho sa venujeme aj celkovej telesnej kondícii. Zvládnutie plaveckého štýlu motýľ, precízne obrátky a štartové skoky sú súčasťou Vášho plaveckého rastu.

Pripojte sa k nám a posuňte svoje plavecké zručnosti na ešte vyššiu úroveň. Kontaktujte nás a dozviete sa viac o tom, ako Vám náš pokročilý plavecký kurz môže pomôcť dosiahnuť excelentné výsledky.

Benefit Plus logoMožnosť využiť plavecké poukazy www.benefitplus.sk

Túto kategóriu ponúkame na prevádzke

Vyberte termín

Letný kurz

Sledujte nás aj na Facebooku, kde vždy nájdete najčerstvejšie informácie, foto a videodokumentáciu.