Kurzy a kategórie » Deti predškoláci
  • Deti predškoláci

    Trvanie tréningu 30 min.

Doprajte svojim deťom v predškolskom veku (od 4 do 6 rokov) možnosť nadobudnúť dôležité zručnosti vo vode pomocou nášho špeciálne navrhnutého tréningového programu. Ak sa Vaše dieťa doteraz nestretlo s vodou alebo s ňou má len minimálne skúsenosti, táto kategória je presne pre neho. Naším cieľom je pomôcť mu prekonať prípadný strach a z vody, zabezpečiť mu pozitívne a skúsenosti s vodným prostredím hravým spôsobom.

Naše tréningy sú vedené zábavnou a nenáročnou formou, čo umožňuje deťom učiť sa pohybovať vo vode s radosťou a s istotou. Poskytujeme individuálnu starostlivosť, pričom na jedného trénera pripadajú iba dve deti (v špeciálnych prípadoch 2 tréneri pre 5 detí). Týmto spôsobom zabezpečujeme, že každé dieťa dostane osobný a intenzívny prístup prispôsobený jeho potrebám.

Cieľom je, aby deti získali základné plavecké zručnosti, ako je správne dýchanie vo vode, technicky správne kopanie, skákanie do vody, pohodlné vznášanie sa na hladine a schopnosť sa bezpečne pohybovať vo vode. Náš kvalifikovaný tím trénerov s bohatými skúsenosťami je pripravený pomôcť každému dieťaťu dosiahnuť tieto ciele a získať vo vode sebadôveru.

Venujte svojim deťom ideálny štart vo vodnom prostredí už dnes na jednom z našich bazénov. Kontaktujte nás a dozviete sa viac o tom, ako k tomu môžeme prispieť.

 

Túto kategóriu ponúkame na prevádzke

Vyberte termín

Letný kurz

Prosím vyplňte meno dieťaťa aj s diakritikou (vystavenie diplomu).

Vyberte termín

Letný kurz

Prosím vyplňte meno dieťaťa aj s diakritikou (vystavenie diplomu).

Sledujte nás aj na Facebooku, kde vždy nájdete najčerstvejšie informácie, foto a videodokumentáciu.